Gizlilik/Güvenlik Şartları

 

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

 

Üyelerimize internet üzerinde güvenli bir alışveriş fırsatı sağlamak her zaman ilk önceliğimiz olacaktır. Bu güvenli ortamı sağlamak adına, üyelerimizin kendilerini rahat hissetmeleri ve site içi işlemleri yaparken şüphe duymamaları için bazı gizlilik hakları oluşturduk. Üyelerimizin, sahip oldukları bu haklar, aşağıda sıralanmıştır:

 

1- Ev adresleri, elektronik posta adresleri ve telefon numaralarınız hiçbir şekilde üçüncü bir firma ile paylaşılmayacak, pazarlama ve reklam amaçları için kullanılmayacaktır. Yalnız üyelerimizin onayı doğrultusunda valiz24.com adına kampanya bilgileri paylaşılabilir. Size mail veya mesaj ile gelen bildirimlerin iptali için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

2- Valiz24.com olarak sağladığımız kolay alışveriş sistemi ile dilerseniz üye olmadan, sadece alışveriş için gerekli bilgileri doldurarak satın alma işlemi yapabilirsiniz. Üye olurken sizden istenilen bilgiler şifreli 128-bit https:// uzantılı ve tamamen güvenli SSL bağlantılı sayfalar aracılığı ile olmaktadır. Üyelik formunda sizden istenen kişisel ve iletişim bilgilerinizden, alışveriş için zorunlu olanlar hariç, diğer bilgileri istediğiniz takdirde bize bildirebilirsiniz. Zorunlu olanlar * işareti ile belirtilmiştir.

 

3- Üyelik formunda doldurduğunuz bilgiler sadece üye tarafından görülür ve değiştirilebilir. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Ayrıca güvenli SSL sistemi sayesinde kredi kartı bilgilerinizi firma personeli dahil kimse ile paylaşmanıza gerek kalmadan ödeme paneli ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

4- Valiz24.com üzerinden verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kayıt altında tutulmaz. https:// uzantılı tamamen güvenli SSL bağlantılarıyla ödeme sayfamıza ve sonrasında dilerseniz 3-D Secure sistemi ile bankanızın şifre ekranına yönlendirilirsiniz.

 

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız www.valiz24.com tarafından teminat altına alınmıştır.